Вашите сънища

починали

автор: Анонимен 09.06.2026 01:37 1053

санувах,че се прибирам кусно вечерта за кьм вкьщи.Прозореца беше отворен а вьтре седяха,починалите ми дядо и баба,които плачеики се преграштаха.Аз го прегьрнах и го попитах кьде е бил досега,а баба ми ми каза,4е и тои незнаел,след което започнаха да ме прегрьштат



Comment Script

Коментари

;-) :-) :-D :-( :-o >-( B-) :oops: :-[] :-P

This comment form is powered by GentleSource Comment Script. It can be included in PHP or HTML files and allows visitors to leave comments on the website.