Вашите сънища

кола

автор: Анонимен 07.06.2026 23:17 945

Сънувах,че карам кола червено кабрио и имаше много хора но не возих никого.Срещах познати после колата беше като диван и един негър беше седнал на единия край и се скарахме дори го ударих.



Comment Script

Коментари

;-) :-) :-D :-( :-o >-( B-) :oops: :-[] :-P

This comment form is powered by GentleSource Comment Script. It can be included in PHP or HTML files and allows visitors to leave comments on the website.