Вашите сънища
падане от сграда
автор:
Йоланта Илчева
07.06.2026 23:43
983
сьнувах ,как синьт ми Краси ,пада от блока .Аз крещях ,виках ??? сигурно името му? много бях изплашена .Той беше с шапка,вьлнена.Погледнах в него . Не мьрдаше. май от устата му течеше крьв .Но леко се размьрда. И аз се зарадвах .
Коментари
|
|
|
